Supergreens - pH Kvapky

Predstavujeme Vám Alkalizujúci tím - zelený prášok SuperGreens a kvapky Prime pH.

• Je zmesou 49 druhov biologicky pestovaných zelenín, zelených tráv, lístia a vyklíčených obilných zŕn.

• Tieto druhy rastlín obsahujú viac než 125 druhov prírodných vitamínov, minerálnych látok, aminokyselín a flavonoidov

• Špeciálne energetizuje: patentovaná bioenergetická technika InnerLight elektrostaticky naplní prášok - rozdiel budete pociťovať!

• Superkoncentrát - 20:1. Je štyrikrát silnejší, ako zelené prášky obvykle.

• Častice koloidných rozmerov, ktoré s vodou tvoria koloidnú zmes - to umožňuje maximálne vstrebávanie.

• Neobsahuje škodlivé riasy, huby, resp. probiotické baktérie

SuperGreens - prášok, kapsuly

Náš základný produkt – zelený drink - SuperGreens doslova okúpe bunky v živinách zvyšujúcich mieru zásaditosti, vo vitamínoch a minerálnych doplnkoch, vďaka ktorým bude náš organizmus plný energie a vitality.

Produkt SuperGreens, absolútny favorit spomedzi prípravkov na odkyslenie, sa skladá z čistej, biologicky pestovanej zelenej trávy, klíčkov, zelenín, resp. z organických minerálnych látok, a zložky majú veľmi vysokú koncentráciu. Jedna denná dávka z tohto produktu zodpovedá alkalizačnej schopnosti čerstvej zeleniny množstva cca. 1,5 kilogramu. Zvláštnosťou týchto produktov je to, že InnerLight nabije v zelenom koncentráte existujúce drobné častice elektrickým nábojom (elektrické alebo statické nabitie znamená pridanie elektrónov, teda negatívnych nábojov, čo zvyšuje alkalizačný chemický účinok. Špeciálnou úpravou sa tieto látky rozdrobia až na prášok tak, aby po zamiešaní s vodou vytvorili tzv. koloid. V tomto koloide ostanú tieto častice pevné (teda z chemického hľadiska sa nerozpustia), ale táto zmes sa správa ako roztok. Celkový povrch mimoriadne malých častíc účinnej látky je obrovský, preto fyziologické účinky sú veľmi efektívne. Patentovaným postupom, mikroionizáciou sa dosiahne to, že tieto častice ostanú samostatné aj neskoršie.

Zloženie: zelená pšenica khorasan, mladý jačmeň, medovka lekárska, mladá kukurica, žitniak, list z brusníc, list lucerny, list z púpavy, list z čierneho orecha, list z ostružín, lopúchový list, list z malín, list z čílskej rastliny boldo, list z goldensealu, list z papaye, list z jahôd, rozmarínový list, sójový lecitín, kôra z vŕby bielej, kôra z brestu, koreň slezu bieleho, koreň pau d'arco, fúzy z kukurice, beta-karotén, šípka (rose canina), echinacea, pýrovníkovec psí, túžobník obyčajný, mladý ovos, sójové klíčky, kapustový list, špenátový list, ovocie okra, hlávková kapusta, zeler, petržlenová vňať, brokolica, koreň kurkumy, paradajka, potočnica lekárska, džús z lucerny, list mäty piepornej, list mäty kučeravej, list wintergreenu, list šalvie, list z materinej dúšky, zmes minerálov, koncentrát z listu aloe very.

Na začiatku používania viacerí pociťujú dočasné príznaky čistiacej procedúry. Tieto môžu byť reumatické bolesti, nádcha alebo bolesti hlavy, ale našťastie sú len mierne a trvajú maximálne 1-2 týždne. Tento jav sa podobá príznakom prejavujúcich sa pri iných detoxikačných kúrach.
 

 

Prime pH - kvapky

Prime pH je katalyzátorom vody a kyslíka v krvnom obehu. Táto formula alkalizuje, neutralizuje, napĺňa kyslíkom a vyrovnáva hodnotu pH tela.

Pomôže Vám v tom, aby Vaša krv ľahšie naberala kyslík z vody, a zosilňuje účinok prášku neutralizujúceho kyselinu.

• Je silným katalyzátorom kyslíka - napomáha optimálnemu fungovaniu buniek.

Je jedinečnou, patentovanou formou chloritanu sodného (nie chloridu!), čo má popri svojom alkalizujúcom účinku aj účinok protibakteriálny a protihubový, a do krvného obehu privádza neviazaný kyslík
Jeho ľahko stráviteľné komponenty zvyšujú mieru zásaditosti, nabijú energiou a živia Vaše bunky, pričom dajú do rovnováhy úroveň pH Vášho organizmu.

 

PowerPlants

Dr. Young vyvinul produkt druhej generácie podporujúci zdravý „zásaditý“ životný štýl a zásobujúci organizmus živinami, ktoré predstavujú zdroj energie a sú potrebné na spomaľovanie starnutia. Power Plants možno užívať spolu so SuperGreens alebo samostatne. Ide o kombináciu zásaditej zelenej zeleniny, zásadotvorného ovocia chudobného na cukor a niekoľkých druhov trávy. Tento produkt vám pomôže každodenne prijať potrebné množstvo ovocia a zeleniny, najmä avokáda a brokolice. Obe tieto plodiny obsahujú účinné antioxidanty predchádzajúce rakovine. Power Plants obsahuje 20 prírodných zložiek.

Zložky: jačmeň siaty, pšenica letná, vôňovec, avokádo, praslička, ovsík, pýr plazivý, lucerna siata, kel, kapusta kučeravá, sójové klíčky, petržlen záhradný, špenát, kapusta, brokolica, zeler, limeta, uhorka, citrón, rajčiak.

 

 

 

Ako získať produkty

Produkty vyvinuté Dr. Youngom na zvyšovanie miery zásad sa dostávajú na odbyt prostredníctvom poradenského systému.

 

 

 

Informácie a objednávky na stránke

More zdravia